ПАТ Північтранс - траспортна компанія. Офіційний сайт phone +380 48 750-38-38

ENG

РУС

Про насКонтакти    +1 Одеса
НовиниПрес-релізРеклама на транспортіВакансіїОренда приміщеньТехоглядРемонтАвтошколаФотоДокументи

Новини

Важливо! Після Гала-концерту о 21.00 автобусами ПАТ «Північтранс» буде організована доставка городян у напрямку сел. Котовського!

Увага!

31/08/2018

По закінченню Гала-концерту, з нагоди проведення дня міста Одеси, буде організовано цільову подачу автобусів ПАТ «Північтранс», в кількості - 21 автобус, для забезпечення доставки городян і гостей міста до місця проживання у напрямку сел. Котовського! Місце дислокації автобусів - на вул. Приморській (від Морвокзалу до Військового узвозу). ВАЖЛИВО! 2 вересня робота міських автобусних маршрутів № 242, 120, 190, 232А ПАТ «Пінічтранс» буде організована до 24:00. Нагадаємо, у зв'язку зі святкуванням Дня міста Одеси , департаментом транспорту вносяться зміни тимчасового характеру в схеми руху міського громадського транспорту. В цьому році в Одесі святкові заходи до Дня міста триватимуть з 30 серпня по 5 вересня. Гала-концерт - одне з наймасштабніших і видовищних заходів святкування Дня міст

далее

Увага! У зв'язку із святкуванням Дня міста, вносяться зміни в рух і роботу маршрутів ПАТ «Північтранс»!

Зміна руху транспорту

31/08/2018

У зв'язку із святкуванням Дня міста Одеси в 2018 році департаментом транспорту вносяться зміни тимчасового характеру у схеми руху міського громадського транспорту. ВАЖЛИВО! 2 вересня робота всіх міських автобусних маршрутів буде організована до 24:00. З 16:30 до 24:00 2 вересня буде організовано роботу автобусних маршрутів ПАТ «Північтранс» за наступними схемами руху: Автобусних маршрутів №№ 120, 190: - за напрямком руху на сел.. Котовського - від вул. Польської на вул. Жуковського, вул. Преображенську, вул. Софіївську, узвіз Марінеско, вул. Чорноморськогокозацтва і далі за маршрутами;- у напрямку руху до зал. вокзалу - від вул. Балківської на спуск Марінеско, вул. Софіївську, вул. Преображенську, вул. Буніна, вул. Рішельєвську, вул. Троїцьку, вул. Осипова і далі за маршрутами.

далее

Менеджер на автомобільному транспорті!

Вакансія

28/08/2018

Основні функціональні обов'язки: · Дослідження ринку пасажирських перевезень, аналіз конкурентного середовища; · Ведення переговорів з ОПР автостанцій; · Пошук і залучення потенційних партнерів; · Підготовка індивідуальних комерційних пропозицій; · Ведення реєстру маршрутів (аналіз, структурування і оновлення даних); · Формування таблиць вартості проїзду; · Обстеження пасажиропотоку міських, приміських, міжміських маршрутів (готовність до відряджень); · Лінійний контроль рухомого складу підприємства. (рос.)

далее

Вітання з 27-ю річницею Незалежності України та свята Державного прапора!

Вітання

23/08/2018

ПАТ «Північтранс» вітає з визначними святами української державності - Днем Державного прапора та Днем Незалежності України! 27 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну. Вона виросла, зміцніла і впевнено тримає курс в правильному напрямку. У ці святкові дні від щирого серця зичимо здоров’я, щастя, добра, достатку! Миру кожному із нас та перемог на благо нашої Держави! З повагою, в.о. директора ПАТ «Північтранс» Сергій Губарєв.

далее

1 | 2 | 3 | 4 | ... | 16 |

Прес-реліз

Із радістю повідомляємо! Запрацювала оновлена гаряча лінія ПАТ «Північтранс» !!

12/07/2018

0 800 308 309

далее

Фото

Архів

European Business Association

© ПАТ Північтранс. 2018

Мобильная версия