ПАТ Північтранс - траспортна компанія. Офіційний сайт phone +380 48 750-38-38

ENG

РУС

Про насКонтакти    +40 Одеса
НовиниПрес-релізРеклама на транспортіВакансіїОренда приміщеньТехоглядРемонтАвтошколаФотоДокументи

Новини

З «Північтрансом» до Карпат!

Одеса-Косів

21/06/2018

«Північтранс» відновлює популярний міжобласний маршрут, який з'єднує Одесу з гірським курортом Косів!Сьогодні, 21червня 2018 року ПАТ «Північтранс» відновлює обслуговування міжобласного маршруту "Косів-Одеса" № 481/482. Рейси здійснюються із Одеси і Косіва щоденно. Відправлення автобусів в Одесі відбувається від центрального автовокзалу (Колонтаївска, 58). 21.06.18 р. – перший рейс із Косіва. 22.06.18 р. – перший рейс із Одеси. На маршруті працюють комфортабельні автобуси марки BOVA на 50 місць. Автобус оснащений кондиціонером. ПАТ "Північтранс" бажає Вам комфортних і приємних поїздок!

далее

Ми продовжуємо оновлювати свій парк!

Нові автобуси

15/06/2018

З метою забезпечення програми оновлення рухомого складу і переходу на більш комфортабельні автобуси, які відповідають усім екологічним нормам, ПАТ «Севертранс» закупило нові автобуси «Рута-25». Про це повідомив в.о. директора ПАТ "Північтранс" Сергій Губарєв. І вже з сьогоднішнього дня три автобуси вийшли на маршрут №100 «Ринок - ж.д. вокзал - порт » м Білгорода-Дністровського (Одеська область), маршрути якого ПАТ« Північтранс» обслуговує з березня цього року . Один з даних автобусів обладнаний низькою майданчиком для людей з обмеженими можливостями, в тому числі, інвалідів-візочників. Інші автобуси вийдуть на маршрути після проходження процедури реєстрації, а також оснащення GPS-навігацією - автонавігації про маршрут проходження.

далее

Хороші новини Аккерману! В місті курсуватиме низькопольний автобус підвищеної пасажиромісткості!

Білгород-Дністровський

11/06/2018

В Білгород-Дністровському курсуватиме низькопольний автобус підвищеної пасажиромісткості! З 1червня 2018 року на 101 маршруті (який обслуговує ПАТ "Північтранс") (вул. Сонячна пл. «Тіра» - мкр. «Вершина») громадського транспорту міста Білгорода-Дністровського почав курсувати автобус підвищеної пасажиромісткості.Про це повідомляє прес-служба Білгород-Дністровської міської ради. Враховуючи велику кількість звернень громадян - мешканців міста до контактного центру Білгород-Дністровської міської ради щодо труднощів, які виникають вранці на зупинках громадського транспорту, коли велика кількість містян дістається до робочих місць та ввечері, коли мешканці міста прямують додому, керівництвом міста разом з керівництвом компанії-перевізника було прийнято рішення щодо поліпшення ситуації ...

далее

Новий автобусний маршрут - "Одеса - Калуш"!

Новий маршрут

05/06/2018

З червня 2018 року розпочав функціонувати новий автобусний маршрут, який обслуговує ПАТ «Північтранс» «Одеса - Калуш» !! Рейси здійснюються з Одеси і Калуша на період червня - кожні два дні. В подальшому, кількість рейсів буде збільшено. На маршруті працюють комфортабельні автобуси марки Неоплан. Відправлення автобусів в Одесі відбувається від центрального автовокзалу (Колонтаївска, 58). Автобус їде через Умань, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ. Квитки можна придбати в касах вокзалів або через інтернет-додатки. Його справді можна назвати туристичним. Адже маршрут слідування його проходить через одні з найяскравіших куточків країни, з неповторним пейзажами і розкішним ландшафтом. Багато з них стали номінантами акції «7 чудес України».

далее

1 | 2 | 3 | ... | 13 |

Прес-реліз

До уваги жителів та гостей міста Білгорода - Дністровського!

02/06/2018

Безкоштовний проїзд

далее

Фото

Архів

European Business Association

© ПАТ Північтранс. 2016

Мобильная версия