Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open 'img/st_img/photo_tmb/309fb.jpg' for writing: Permission denied in /var/www/html/severtrans/functions/library.php on line 94
ПАО Севертранс - транспортная компания. Официальный сайт phone +380 48 750-38-38

ENG

УКР

О насКонтакты    +25 Одесса
НовостиПресс-релизРеклама на транспортеВакансииАренда помещенийТехосмотрРемонтАвтошколаФотоДокументы

Новости

Хорошие новости Аккермана! В городе будет курсировать низкопольный автобус повышенной пассажировместимости!

Белгород-Днестровский

11/06/2018

З 1червня 2018 року на 101 маршруті (який обслуговує ПАТ "Північтранс") (вул. Сонячна пл. «Тіра» - мкр. «Вершина») громадського транспорту міста Білгорода-Дністровського почав курсувати автобус підвищеної пасажиромісткості.

Про це повідомляє прес-служба Білгород-Дністровської міської ради.

Враховуючи велику кількість звернень громадян - мешканців міста до контактного центру Білгород-Дністровської міської ради щодо труднощів, які виникають вранці на зупинках громадського транспорту, коли велика кількість містян дістається до робочих місць та ввечері, коли мешканці міста прямують додому, керівництвом міста разом з керівництвом компанії-перевізника було прийнято рішення щодо поліпшення ситуації на одному з найбільш затребуваних маршрутів громадського транспорту, шляхом вводу до пересувного складу автобусного парку автобусу підвищеної пасажиромісткості.

Слід зазначити, що автобус, який курсуватиме міським маршрутом, вміщує біля ста пасажирів. Його конструкція дозволяє перевозити також і осіб з інвалідністю, оскільки автобус оснащено виносним пандусом, а внутрішній простір дозволяє розмістити особу з особливими потребами на візку. До того ж, підлогу автобусу занижено до рівня тротуару, тож літні люди не відчуватимуть труднощів при потраплянні до автобусу або виходячи з нього.

В ході тестового руху автобусу вулицями міста очевидним стало те, що деякі водії, порушуючи правила дорожнього руху та паркуючись в заборонених для цього місцях, ускладнюють пересування габаритного автобусу вулицями з одностороннім рухом, особливо це стосується вулиці Першотравневої - вздовж міського ринку, тож відділ транспорту, організації дорожнього руху, комунікаційних систем та енергозбереження Білгород-Дністровської міської ради звертається до автовласників з проханням з відповідальністю відноситись до питань паркування особистого транспорту, не порушуючи правила дорожнього руху та не заважаючи пересуванню вулицями міста громадського транспорту.


Пресс-релиз

Рады сообщить о запуске обновленной горячей линии ПАО «Севертранс»!!

12/07/2018

0800 308 309

далее

Фото

Архив

European Business Association

© ПАО Севертранс. 2018

Мобильная версия